Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Novinky
 
 
07. 11. 2009 - Po dlouhé době máme novinku, kterou stojí za to dát na stránky! V sobotu 7.11.2009 jsme se s Miou vydaly na Mezinárodní výstavu psů v Praze  - Letňanech a poprvé jsme se i zúčastnily a to v třídě dorostu. Byla to pro nás obě velká premiéra a byly jsme rády, že nás přijela podpořit velká spousta našich známých, kamarádů a také část rodiny. Na výstavu jsme dorazili jako první a přes pár zmatků jsme našli příslušný kruh a zabrali jsme místo. Hned po nás dorazila Anetka s Lukášem, Chesterem & Sway. Tímto bych ráda poděkovala hlavně Anetce, která nás na výstavu připravovala, byla vždy se mnou když jsem potřebovala poradit a hodně nás podpořila i psychicky před nastoupením do kruhu, děkuji taky Lukášovi za skvělé fotky :-). Podporu nám projevila i naše rodina Willow Staff a Impossant Bohemia a dokonce se na naši premiéru přijela podívat i moje maminka s přítelem.
 
Všem moc děkuji.
 
V konkurenci 8 fen jsme se umístili na krásném 4 místě se skvělým posudkem VN4
 
Jako první se umístila nádherná fenečka Emma Bee Master VN1 http://sunlightstar.webnode.cz/ - gratulujeme
 
Krásná Sway poprvé ve třídě maldých ve velké konkurenci dostala skvělé hodnocení a to Výbornou - gratulujeme
 
  
 
 
 
04. 09. 2009 - Dnes nám dorazila fotografie Mii z Mladé Boleslavi, společně s ostatními fotkami z této výstavy jsem je přidala do fotogalerie Mia a kamarádi.
 
 
 
31. 08. 2009 - Na dnešní den nikdy nezapomeneme, do psího nebíčka nám po skoro 15. letech odešel náš milovaný pejsek Gordon Z Daveska, dožil se krásného věku a všichni doufáme, že měl s námi stejně tak krásný život jako my s ním. Byl to můj vytoužený pejsek, kterého jsem dostala v 6ti letech, na stáří žil s mojí maminkou, kde byl nejšťastnější a já bych jí tímto ráda poděkovala za skvělou a v poslední době hodně náročnou péči. Zemřel mi v náručí 31.8.2009, odešel bez trápení a nyní už odpočívá na zahrádce mojí babičky ve svých milovaných Jabkenicích. Nikdy na Tebe nezapomeneme Goroušku!
 
 
29. 08. 2009 - Dnes jsme se byli podívat poprvé na výstavě v Mladé Boleslavi, přestože jsme zatím byli pouze jako diváci atmosféra na nás udělala velký dojem. Potkali jsme tu mnoho známých tváří zatím jenom ze stránek a tak nám udělalo velkou radost, že jsme se mohli konečně seznámit například s paničkou Miina děděčka Doďánka a prababičky Nanynky Mílou. Už se moc tešíme až poznáme osobně i oba její pejsky! Na výstavu nás s sebou vzala Anetka s Lukášem společně s Chesterem & Sway. Vystavovala se naše krásná kamarádka Sway a přestože se neumístila dostala krásné hodnocení VN - doufáme, že budeme také takhle uspěšné! Anetka nám předvedla jak se správně vystavuje a my už jen s napětím očekáváme jak se budeme líbit 7. 11. 2009 v Praze.
 
 
31. 07. 2009 - Chovatelská stanice Willow Staff má nové stránky a moc se povedli - mají i nový banner, který máme v odkazech!
 
 
31. 07. 2009 - Mia roste jako z vody, do novinek jsme zařadili pár nových fotek :-)
 
 
14. 06. 2009 - z nedělní procházky po Lhoteckém lese s  kamarádem Gordíkem jsme udělali pár fotek, vše v galerii - Mia a kamarádi.
 
 
07. 06. 2009 - nafotili jsme nové fotky. Z Mii je už opravdová dáma :-)
 
 
31. 05. 2009 - V neděli jsme vyrazily s mojí kamarádkou Erikou a její dcerou Ori do Pražské ZOO. Mia poznávala přírodu opravdu zblízka, asi nejvíc se jí libil Lemur, kterého jsme měli doslova nadosah ruky. Pár fotek jsem zařadila do Fotogalerie do sekce Mia :-) 
 

 

20. 05. 2009 - Dnes byla malá Mia na návštěvě u Chestera & Sway, protože jsme si s Anetou vyrazili ven, hlídal je jejich páníček Lukáš. Vše zvládli skvěle a Mia prospala poprvé celou noc :-). Moc tedy děkuji Lukášovi, Chesterovi & Sway, zvládli jste to skvěle a Mia byla šťastná! :-)

 

19. 05. 2009 - Dnes jsme byli s Miou poprvé u lékaře, vše zvládla bez problémů - podle pana doktora je to krásná a zdravá staffí slečna a asi bude pěkně veliká, už má 4.2 Kg.

 

14. 05. 2009 - Mia slaví dva měsíce :-)

 

03. 05. 2009 - Seznamovací návštěva u našich kamarádů Chestera & Sway byla skvělá! Myslíme, že si na sebe všichni brzo zvyknou :-). Děkuji moc Anetce - jejich paničce, za podporu a pomoc při vybíraní Mii.  

 
 

02. 05. 2009 - Dnes v 10:00 jsme vyjeli do Strašic do chovatelské stanice Willow Staff pro naší staffí holčičku Afrodithe, které budeme říkat Mia. Moc děkuji Ladě, Honzovi a Elince za takové štěstíčko.

 
 

 

14. 03. 2009 - Dnes se v chovatelské stanici Willow Staff narodilo 5 štěňátek ( 3 kluci a 2 holky ) po matce: Eloise Staff Kosmas a otci : Ch. Heart inHeart Impossant Bohemia. Vybrali jsme si žíhanou fenku s bílými znaky Afrodithe Willow Staff.

 

 

  
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek